Ból karku po uderzeniu w głowę

Witam mam bardzo mocne klucie w karku .dwa tyg temu zostalem uderzony w glowe , spadl mi na glowe pniak ok 10kg bardzo spuchlo moze to przyczyna przez tydzien nic sie nie dzialo, teraz ten bol.neurolog mowi ze nic sie nie dzieje przepisal seractil nie wiem co robic prosze o podpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy się nasilają a Pan ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu swojego zdrowia, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą neurologiem.