Ból głowy i guz po uderzeniu w głowę

Witam, mam 24 lata. Dwa tygodnie temu uderzylam sie w pracy dosyc mocno w glowe, lewa czesc czaszki. Mialam wielkiego guza ale nie udalam sie do lekarza. Tego samego dnia wieczorem odczuwałam mocny bol glowy, na dtugi dzien juz nie bolala natomiast kilka dni po uderzeniu znow zaczela mnie bolec szczegolnie po lewej stronie, czuje taki dziwny ucisk i dyskomfort tym bardziej ze wczesniej bardzo rzadko bolala mnie glowa. Najgorzej bylo dzis rano czyli 13 dni od uderzenia. Czy powinnam to sprawdzic?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli objawy się utrzymują bądź nasilają to zdecydowanie należy ustalić ich przyczynę i sugeruję kontakt z lekarzem.