Uderzenie w głowę a nerwica

Witam. Pare godzin temu uderzylam sie o kant szafki w glowe (gora/bok). Nie bylo to jakies bardzo mocne uderzenie bo byla mala ogleglosc miedzy glowa a szafka. Jednak boli miejsce uderzenia, jest niewielka ranka, ale na papierze bylo kilka kropek krwi,nic wiecej. Pojawil sie guz. Nie zemdlalam, nie wymiotowalam, nie mam tez jakis nudnosci. Mam nerwice wiec od razu wszystko wyolbrzymiam i sie denerwuje. Czy takie uderzenie moglo cos spowodowac powaznego? Pozdrawiam

Witam,
myślę,że nic się poważnego nie stało,ale pomocny byłby kontakt z terapeutą z powodu Pani poczucia osamotnienia ,który może powodować lęki.Prosze się nad tym zastanowić.
Serdecznie pozdrawiam.