Jakie mogą być konsekwencje uderzenia w głowę?

Witam 4 dni temu uderzylam bokiem glowy w metalowa brame nie bylo to bardzo mocne uderzenie ale tez nie lekkie... Nie stracilam przytomnosci ale caly czas czuje takie otumanirnie i bol głowy w tym boku. Nie moge sobie pozwolic na polozenie sie do szpitala bo nie mam z kim zostawic 10msc dziecka i mam pytanie czy w tym wypadku zrobic rtg czy rezonans prywatnie bo tomografia niestety odpada bo potrzebne skierowanie a moj lekarz nie chce wypisac bo twierdzi ze na szpitalu mi zrobia gdzie mowilam ze na szpital nie moge jechac.

W celu wykluczenia zmian pourazowych wskazane KT głowy. Nie trzeba "położyć się" do szpitala. Po urazie można zgłosić się na SOR - szpitalny oddział ratunkowy, tam wykonają badanie na miejscu, bez potrzeby leżenia w szpitalu.