Bóle głowy i wymioty po uderzeniu w głowę

witam!3 dni temu uderzylam sie mocno w glowe o blad ,na drugi dzien mialam bole glowy z dnia na dzien coraz wieksze ze leki przestaly mi dzialac a dodatkowo na 3 dzien dostalam wymioty caly dzien wymiotowalam ,prosze powiedziec mi szybko co mi moze dolegac ,pozdro dziekuje

Witam! W przypadku wystąpienia wymiotów i silnych bólów głowy po uderzeniu w głowę należy pilnie skonsultować się z lekarzem. Do ustalenia rozpoznania konieczne jest wykonanie diagnostyki obrazowej głowy. Proszę zgłosić się jak najszybciej na Szpitalny Oddział Ratunkowy.