Co należy zrobić w przypadku uderzenia w głowę?

Witam, W poniedzialek w nocy poslizgnelam sie w wannie i uderzylam glowa i nie stracilam przytomnosci, nie mam zawrotow glowy ani innych objawow ale jednak sie niepokoje. Co powinno mnie zaniepokoic?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli pojawią się takie objawy jak ból głowy, zawroty,nudności, wymioty, które nie były poprzedzone nudnościami lub zaburzenia widzenia, to powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza.