Ból kciuka i brak czucia

Hej.Mam 31 lat,od dwóch dni boli mnie kciuk. jest obrzmiały,skóra blada i boli. Przy dotyku mam wrażenie jakby nie miał czucia. Ostatnio mam problemy ze zdrowiem (bóle i zawroty głowy ) i częsta zmiana leków. Co to może być i czy to objaw jakiejś choroby. Proszę o pomoc. Magda:)
31 LAT ponad rok temu

Witam! Podane objawy mogą być związane z urazem (stłuczenie, skręcenie, złamanie) okolic kciuka. Niestety dokładna weryfikacja rozpoznania możliwa jest tylko po wykonaniu bezpośredniego badania. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego.