Ból kolana i problemy z prostowaniem nogi

leżałam sobie na łóżku i kręciłam sobie nogami lewo prawo, wieczorem zaczął sie ból w kolanie ale dało sie wytrzymać na 2 dzien ból był silniejszy chodziłam lekko utykając jest 7 dzien a ja nie moge wyprostowac ani zgiąć nogi nie ma opuchlizny boli mnie czasem całe kolano, raz po lewej raz po prawej stronie kolana czasem nie raz zakłuje do lekarza ide dopiero za 10 dni co robić by nie pogorszyc mojego stanu? rano jak sie budze przez chwile troche bardziej moga wyprostowac noge ale nie do konca

Stan się raczej sam nie pogorszy, przyczyny niepelnego wyprostu to konflikt w stawie rzepkowo udowym lub uszkodzenia łąkotki