Ból kolana podczas poruszania

Witam.Moje pytanie dotyczy bólu kolana który mi dokucza przy chodzeniu,zginaniu i prostowaniu kolana.W 2004 roku doznałam kontuzji złamanie chrząstki stawowej i rozerwanie fałdu podrzepkowego.Teraz to kolano mnie bardzo boli dość często.Pod kolanem mam guzek który też mnie boli.Co się dzieje z moim kolanem?Proszę o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. Zdecydowanie konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy. Skierowanie uzyska Pani/Pan od lekarza POZ.