Ból kolana przy zginaniu utrzymujący się maksymalnie 30 sekund

Witam, boli mnie kolano przy zginaniu, nie mam obrzęku, nie uderzyłam się, nie boli gdy całkowicie prostuje, jedynie gdy próbuje kucnąć, ból utrzymuje się przez max. 30 sekund. Dotykając całe kolano nigdzie nic nie odczuwam. Zdarza mi się to od ok. tygodnia. Co powinnam zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę, że zasadne byłoby wykonanie rtg stawu kolanowego i następnie konsultacja ortopedyczna.
Pozdrawiam

Proponuje wykonac USG stawu kolanowego i udac sie z wynikiem do fizjoterapeuty w swoim miescie. Po badaniu bedzie mozna powiedziec cos wiecej. Do tego czasu raczej nie przeciazac kolana.