Ból kolana po stłuczeniu

Od roku kiedy chodzę przez kilka godzin albo biegam strasznie bolą mnie kolana. Kiedy zginam kolana towarzyszy im dziwne "trzeszczenie". Ostatnio stłukłam sobie kolano ból i opuchlizna nadal nie schodzi . Nie wiem co mam robić.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywana "opuchlizna" może być spowodowana obecnością płynu w stawie kolanowym. Stan ten wymaga konsultacji ortopedycznej, wykonania badań dodatkowych (m.in. RTG).