Ból kości a rak kości

Witam Od kilku miesięcy bolą mnie kości . Mam 64 lata . I jest to jedyny objaw - który pasuje do raka kości . Pozostałych objawów nie doświadczam . I moje pytanie ; Czy może to być rak kości , czy raczej inna jednostka chorobowa . pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie występowania dolegliwości bólowych w obrębie układu kostno stawowego nie można rozpoznać nowotworu. Opisany objaw może mieć podłoże w wielu jednostkach chorobowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.