Ból kręgosłupa i zespół korzeniowy

Byłam u lekarza złapał mnie ból kręgosłupa i korzonki,tak zwany zespól korzeniowy.przepisał mi biofenac 100 mg dwa razy dziennie i tizanor 4mg raz dziennie, bolą mnie okropnie stawy kolana,kostki,pięty,prawie chodzić nie mogę,kiedy mnie puszcza te bóle, i co jeszcze może mi pomoc żeby złagodzić bóle
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować leki zalecone przez lekarza. Wkrótce należy spodziewać się efektów terapii. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości bólowych układu kostno-stawowego należy wykonać dodatkowe badania obrazowe. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.