Bóle obu kostek i stóp
Bóle obu kostek i stóp zdjęcie rtg i usg nic nie wykazało zastosowane leczenie sterydy, leki przeciw zapalne jak olfen,nimesil,biofenac lek przeciw bólowy ketonal od 2 miesiecy i nic lepiej.Ból od kostki do palców i pięty, jakby miażdżenie ból powraca jeżeli odstawiam leki,ale nie ustępuje do końca nawet po lekach do tego problem żołądkiem mimo leków osłonowych typu panzol.Badanie z krwi pokazuje zapalenie do tego wskazniki dotyczące wątroby podwyszszone dodam tylko ze mieszkam w angli dziek

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości wymagają rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.