Przyczyny bolesności stóp

Witam. Od lipca 2014 mam bóle stóp nie do opanowania domowymi sposobami. Przez 1,5 miesiąca brałam steryd na przytycie. Mam teraz zabiegi fizjoterapeutyczne zlecone przez ortopedę: DD i masaż wirowy. Wcale nie czuje poprawy. Mam smarować zelem Ketonal tylko że ja mam alergię i problem z wątroba. Co to może być? Jeśli będzie trzeba mogę przesłać emailem zdjęcia RTG moich stóp z kostkami i stawami skokowymi. Bardzo proszę o pomoc i fachową poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję kontynuować zabiegi zalecone przez specjalistę ortopedę. Proszę także pamiętać, że efekty tego rodzaju postępowania nie pojawiają się od razu, ale raczej po pewnym czasie. Jeśli nie chce Pani stosować ketonalu w sprayu, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem prowadzącym. Warto także skonsultować się ze specjalistą reumatologiem.