Co może być przyczyną ,,strzelania" w stawach, które powoduje ból?

Witam. Co może być przyczyną ,,strzelania" w stawach, które powoduje ból? Mam 20 lat, a trwa to już od ponad 10. Byłam u ortopedy jako dziecko, stwierdził, że nie wie, co to dokładnie jest, uznał, że z wiekiem powinno przejść, bo pewnie jest to związane ze wzrostem organizmu, dojrzewaniem. Jak sobie pomóc? Nie zadziałały zalecone preparaty typu Artresan. Zmian tez nie wywołały zabiegi fizjoterapeutyczne (masaż ręczny, lampa Sollux, laser), bo cierpię też na dyskopatię odc. L-S. Co mogę zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem pod kątem schorzeń tkanki łącznej.