Przyczyny przeskakiwania w żuchwie i strzelania w stawach

Witam! Moja córka (16 lat) od roku skarży się na "strzelanie" w stawach np. Palce u rąk, stóp, kark, kolana itp. Od pewnego czasu przeskakuję Jej nawet żuchwa!!! Jaka może być tego przyczyna? Czy to jakaś choroba? Do jakiego lekarza się zgłosić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na uogólnioną nadmierną wiotkość tkanki łącznej. Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem.