O czym może świadczyć "strzelanie" w barku?

Witam i proszę o poradę. Jestem kobietą 35 lat. Posiadam dyskopatię wielopoziomowa całego odcinka piersiowego z przepuklinami, wypuklinami, osteofitami i uciskami na korzenie nerwowe. Prowadzę oszczędny tryb życia. Dotychczasowe wędrówki po lekarzach nie przyniosły konkretnej diagnozy, zostały wykluczone choroby reumatyczne. Bardzo niepokoi mnie pewna dolegliwość i czuję że to może mieć związek z postępująca deformacja kręgosłupa. Od wielu lat strzelają/chrupią mi stawy/kości. Kiedyś było to po przeciągnięciu, po dłuższym nieruszaniu się itp. A teraz w zasadzie wystarczy że poruszę czymkolwiek i kiedykolwiek i strzelają mi nadgarstki,łokcie, barki, cały kręgosłup. Są to głośne i ciągle strzelania(nie pojedyncze) np barkiem robię koło i strzela kilka razy. Od kilku miesięcy zaczynają mi strzelać kolana i biodra. Poza tym mam wrażenie że moja skóra jest zbytnio wiotka, nieadekwatnie do wieku. Proszę pokierować mnie gdzie mogłabym szukać pomocy i ewentualnie czy to może być rozwój jakiejś choroby. Cały ten proces strzelania rozpoczął się ok 10 lat temu i z biegiem lat bardzo się nasilił. Czasami zastanawiam się czy mogą jeszcze mocniej strzelać. Dziękuję

Proszę pójść do ortopedy, na naszym portalu znajdzie Pani artykuł odnośnie strzelania w stawach. Proszę zapoznać się z tematem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.