O czym świadczą problemy ze strzelającymi stawami?

Problemy ze strzelającymi stawami. Witam, ma 20 lat, trenuje na siłowni i martwię się o swoje stawy. Strzela mi dosłownie wszystko (kark, kręgosłup, łokcie, barki, nadgarstki, kolana, stopy) a dokładnie ja strzelam, bo gdy tego nie zrobię czuję że jestem taki jakby sztywny w tym miejscu. Podnoszę spore ciężary, więc nie chciał bym aby kiedyś coś mi tak strzeliło, że będzie z tego problem.
Lek. Katarzyna Szymczak

Może to za duże obciążenia, może pan też spróbować suplementacji glukozaminy która buduje chrzastke stawowa.
Pozdrawiam