Problemy ze stawami i trzaskające kolana

Witam, mam od dłuższego czasu pewien problem ze stawami...nawet nie wiem od czego się zaczęło, kilka miesięcy temu zaczęły mi strasznie trzeszczeć kolana (przy ćwiczeniach) , na nadgarstku pojawiła się wystająca *gula* objawy wskazują na ganglion, jestem przerażona mam 29 lat a czuję się przez to jak babcia i boję się przez to kontynuować jakiekolwiek ćwiczenia. Byłam u lekarza ale nic konkretnego nie powiedział, czy ja mogę sobie zaszkodzić ćwicząc ?każdy przysiad to strach...Pomocy..

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciezko to ocenić. Sugeruję wizytę u ortopedy, ewentualnie w Poradni Rehabilitacyjnej, do rozważenia suplementacja glukozaminy aby podreperować chrzastke stawowa.
Pozdrawiam