Wynik badania RTG stawów skokowych do analizy
Witam serdecznie Opis zdjęcia RTG zdjęcie stawów skokowych w projekcji bocznej wykazuje drobne zmiany zwyrodnieniowe w stawach skokowych oraz stępu .Ostrogi kostne dolnych biegunów guzowatości piętowych ze zwapnieniami przyczepach Achillesa Zaznaczam że byłam u Ortopedy i nie dano mi żadnych tabletek tylko masaż wirowy i Laser . zanim zastosuję zabiegi co mam czynić w tym kierunku żeby ulżyć bólu a może są inne zabiegi ???

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Pomóc może miejscowe stosowanie maści przeciwzapalnych oraz leków przeciwzapalnych dostęnych bez recepty. Warto jednak zgłosić się do lekarza rodzinnego celem otrzymania leków przeciwbólowych o silniejszym działaniu.