Wynik badania RTG stawów skokowych do analizy

Witam serdecznie Opis zdjęcia RTG zdjęcie stawów skokowych w projekcji bocznej wykazuje drobne zmiany zwyrodnieniowe w stawach skokowych oraz stępu .Ostrogi kostne dolnych biegunów guzowatości piętowych ze zwapnieniami przyczepach Achillesa Zaznaczam że byłam u Ortopedy i nie dano mi żadnych tabletek tylko masaż wirowy i Laser . zanim zastosuję zabiegi co mam czynić w tym kierunku żeby ulżyć bólu a może są inne zabiegi ???

Aleksander Ropielewski

Pomóc może miejscowe stosowanie maści przeciwzapalnych oraz leków przeciwzapalnych dostęnych bez recepty. Warto jednak zgłosić się do lekarza rodzinnego celem otrzymania leków przeciwbólowych o silniejszym działaniu.