Co robić, jeśli staw skokowy tak boli?
Witam miałem ostatnio uszkodzony staw skokowy zrobiono mi po miesiącu tomograf komputerowy. W nim taki opis zwężenie szpar skokowych w srodstopiu ,w obrębie stepu i srodstopia widoczne sa kosci dodatkowe, mała Ostroga piętowa, zwapnienie w przyczepie sciegna Achillesa. Staw boli już prawie 2 miesiące co z tym zrobić?

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania powinien ocenić ortopeda, który Pana zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!