Ból kości ogonowej a zabieg usunięcia macicy przezpochwowo

Mam pytanie-otóż od kilku dni boli mnie kośc ogonowa,a nie było zadnedo urazu ani stłuczenie.Wieczorem położyłam się spac i było ok a rano nie mogłam wstać.Do tej pory mam problem z siadaniem i ból ciągnie ne lewą stronę.Przy dotykaniu nie wyczuwam żadnych niepokojących objawów,żadnych guzków to tak jakby bolał przedostatni krąg.Dodam,że 3 miesiące temu miałam zabieg usunięcia macicy przezpochwowo z powodu raka szyjki macicy-wyniki wyszły ok Proszę o odpowiedź i pomoc bardzo się boję.

Witam, powinna Pani udać się na kontrolę do onkologa; z uwagi na operację raka podlega Pani kontroli onkologicznej co obejmuje wszelakie nietypowe objawy w okresie 5 lat od operacji. Proszę się nie bać tylko iść do lekarza.