Ból kości piszczelowej 5,5 tygodnia po złamaniu

Dzień dobry, Martwię się i proszę o radę. 5,5 tygodni temu złamałem kość piszczelową oraz strzałkową z przemieszczeniem. Piszczel bliżej stopy niż kolana, ale daleko od stawu skokowego. Przez 5,5 tygodnia wszystko przebiegało bez niepokoju, aż dwa dni temu to się zmieniło. Gdy wstaję z łóżka i zaczynam chodzić o kulach (bez obciążenia, ale delikatnie stąpając operowaną stopą po ziemi) to odczuwam ból piszczela, tuż pod kolanem. Gdy dotknę ta palcem, to też. Noga nie była w gipsie, jest na śruby.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.