Ból kości piszczelowej lewej nogi

Mam 18 lat, od 3 lat odczuwam ból kości piszczelowej lewej nogi ale i także prawej. Zazwyczaj boli na wieczór i tym później tym bardziej boli. Jak idę szybszym ruchem to także odczuwam ból i to bardzo mocny i tak mi nogi spina że ledwo tą nogą ruszać mogę. Nie uprawiam żadnego sportu, tryb bardziej siedzący. Proszę o radę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Na podstawie tego opisu nie można jednoznacznie określić co jest przyczyną powyższych dolegliwości. Konieczne będzie poszerzenie diagnostyki o badania dodatkowe ( np. RTG ) oraz badanie bezpośrednie przeprowadzone przez lekarza. Pozdrawiam