Ból kości, powiększone węzły chłonne przyuszne i anemia

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie bólu kości. Otóż od jakiegoś czasu często bolą mnie biodra, miednica, kości pośladków, a także kości rąk i nóg. Często mam powiększone węzły przyuszne, mam także anemię 7.0 czy dzieje się coś czego powinnam się obawiać? Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt

Aleksander Ropielewski

Są to objawy niepokojące i proszę koniecznie zgłosić się do internisty.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski