Ból kości promienistej w lewej ręce

Witam! Od jakiegos czasu odczuwam bol kosci promoenistej w lewej rece. Nie doznalam zadnego urazu. Bol wystepuje coraz czesciej i jest silniejszy. Uczucie bolu jest takie jakby ktos ja przyciskal i bol rozchodzi sie po calej kosci w formie tak jakby skurczu. Od nadgarstka po sam lokiec. Jakie badania warto wykonac zeby dowiedziec sie jaka jest przyczyna bolu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiedńie dalsze postepowanie.