Ból kości w łokciu oraz ból kości biodrowych

Ból prawej kości w łokciu nawet przy dotknięciu jej.(nie mam siły otworzyć butelki itp).Bolą mnie także kości biodrowe są dni kiedy nie mogę się podnieść.Idąc mam uczucie jakby mnie nie słuchały nogi przede wszystkim prawa.O bieganiu nie ma mowy kolana twarde.Myślę ,że kiedyś się przewrócę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże reumatologiczne. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty reumatologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.