Kolonoskopia po operacji niedrożności jelit

Witam. mam pytanie. Trzy lata temu przeszłam operację z powodu niedrożności jelit. Miałam wyłonioną stomie na jelicie cienkim, a potem druga operacja- zespolenie przewodu pokarmowego. mam różne dolegliwości. Np. biegunki z zaparć, hemoroidy, problemy z żołądkiem itp. Chciałam zrobić sobie kolanoskopię, ale boję się ponownej niedrożności. Prosze o rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisane sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki gastrologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.