Uczucie poruszania się jelit
Moja mama choruje na jelita,ja od paru miesiecy czuje ich nadaktywnosc(nie jestem w ciazy,usg robilam msc temu i wszystko ok.)czuje jak chodza mi po brzuchu,szczególnie na dole.Ostatnia operacja cc 23 wrzesnia 2013,czy mogla zostac naruszona scianka otrzewnej?dlatego czuje ruchy jelit?czy to jest dziedziczne?(mama ma podejrzenie lesniowskiego,miala niedroznosc lejita cienkiego.troche sie obawiam,ze mnie tez to czeka..Ciezko jest opisac wszystko dokładnie,bo jest tylko 500znakow..czekam na odp:-)

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki gastrologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza gastrologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.