Biegunki po operacji niedrożności jelit

w kwietniu tego roku przeszłam kolejną operację niedrożności jelit,dwa dni po niej dostałam biegunki,utrzymuje mi się do tej pory,co mogę zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam. W tym przypadku konieczna jest konsultacja lekarska oraz pobranie kału na badania pod kątem obecności bakterii i toksyn, które mogą być odpowiedzialne za występowanie biegunki.