Ból kręgosłupa nad pośladkiem

Od pewnego czasu mam problemy z uciskiem kręgosłupa nad pośladkiem,bólem całej lewej strony od pasa w dól,drętwienie nogi przy siedzeni,lezeniu ze zgietymi nogami dodam,że mam też skolioze. RTG wyszło w porządku,aktualnie lecze się lekami na zapalenie nerwu kulszowego. Co jakiś czas czuje ból uda z przodu,szczegolnie przy dotyku,pojawia sie kilka dni i znika na kilka tyg. co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zapaleniem nerwu kulszowego. Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.