Ból kręgosłupa nad pośladkiem
Od pewnego czasu mam problemy z uciskiem kręgosłupa nad pośladkiem,bólem całej lewej strony od pasa w dól,drętwienie nogi przy siedzeni,lezeniu ze zgietymi nogami dodam,że mam też skolioze. RTG wyszło w porządku,aktualnie lecze się lekami na zapalenie nerwu kulszowego. Co jakiś czas czuje ból uda z przodu,szczegolnie przy dotyku,pojawia sie kilka dni i znika na kilka tyg. co to może być?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zapaleniem nerwu kulszowego. Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.