Ból kręgosłupa po operacjach

jestem po czterech operacjach kręgosłupa dalej boli zrobiłam zdjęcie i umiarkowana skolioza lewowypukła odcinka L niesymetryczne zwężenie przestrzeni międzykręgowej o charakterze dyskopatii z sklerotyzacją płytek granicznych i z odczynami wytwórczymi na krawędziach trzonów kręgów krąg przejściowy w postaci lumbalizacji i co dalej kolejna operacja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z otrzymanym wynikiem badania należy udać się na wizytę kontrolną do specjalisty neurochirurga. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zaproponuje adekwatne leczenie. Niewykluczone, iż będzie to kolejny zabieg.