Ból kręgosłupa po upadku w pracy

Witam ! W lutym br. miałem wypadek w pracy. Spadłem z wysokości 2,5 m. Stłuczenie lędźwiowej lewej oraz żeber. 3 miesiące leczenia : rehabilitacje, tabletki i zastrzyki na ból. Po 3 miesiącach wróciłem do pracy. W pracy miałem straszy dyskomfort. Bóle kręgosłupa i lędzwiowej lewej były tak silne, że po 2 miesiacach pracy wrócilem znowu na chorobowe. Dalej sie rehabilituje,pływam ale w dalszym ciągu czuje ból w lędzwiowej lewej . Ile to może jeszcze trwac ?? mam 25 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę i udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga. Być może konieczne będzie leczenie operacyjne.