Ból lewej nogi promieniujący z pośladka

od 3 lat boli mnie lewa noga. bol nogi rozpoczyna sie w lewym posladku i tam jest wyczuwalne palcem zgrubienie raz jest mniejsze raaz wieksze .chodze do ortopedy w koninie i nic nie pomaga prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, przy czym najbardziej prawdopodobna jest choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli jednak leczenie ortopedyczne nie przynosi oczekiwanych rezultatów, warto pomyśleć o konsultacji neurologicznej.