Ból łydek podczas biegu

Biegam od 2 miesięcy. Kilka dni temu poszłam biegać i rozbolaly mnie łydki.Nie pozwoliło mi to dokończyć biegu.Po powrocie moje nogi były ociezale i całe bolały. Tak bylo kilka dni.Od 3 dni boli mnie juz tylko kolano i łydka i niekiedy tuż pod nim przy chodzeniu, staniu, siedzeniu i leżeniu. Smaruje te miejsca ketonalem, jednak nie przynosi to na razie duzego efektu.Znajoma straszyla mnie ze może powstawać mi zakrzep i temu mnie boli tak długo.Dodam ze nie mam obrzeku.

Witam Serdecznie
Możliwe, że ból spowodowany jest przeciążaniem, nie napisała Pani jakie odległości są pokonywane i po jakim terenie Pani biega, może dziwnie to zabrzmi ale również obuwie odgrywają ważną rolę przy bieganiu... Proponuje kontrolną wizytę u lekarza, który przeprowadzi odpowiedni wywiad dzięki i czemu zdiagnozuje przyczynę bólu .