Ból kolana i stosowanie leków przeciwbólowych

Witam od tygodnia boli mnie kolano bardzo biore leki przeciw bólowe smaruje ketonalem wizytę mam za 1 miesiąc wiec prosze o poradę ból zaczyna sie w pachwinie ciągnie do kolana ale kolano boli najbardziej od kolana boli z tylu łydka i idzie do stopy stopa boli nawet pod spodem tak jak bym miała opuchniętą lecz nie ma opuchlizny ból jest bardzo dokuczliwy nie moge spac bo drętwieje noga help

Witam,
opisane objawy to typowe objawy korzeniowe, wynikające z ucisku nerwu wychodzącego z kręgosłupa. Dla potwierdzenia niezbędne jest badanie ortopedyczne.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda traumatolog