Ból kolana na wysokości szpary stawowej a usunięte torbiele

Dzień Dobry. 18 listopada 2015r. miałem artrsokopię kolana tzn usunięcię części łąkotki przyśrodkowej + usuniecie torbieli okłołąkotkowej. Od pewnego czasu boli mnie kolano na wysokości szpary stawowej na wysokości szpary stawowej od strony wewnętrznej trochę bliżej środka kolana. Dodam, że 30 lipca 2014r, miałem rekonstrukcję acl+ szytą łakotkę przyśrodkową z implantami. Teraz usunięty miałem inny fragment łąkotki nie ten co wcześniej był szyty. Czy to może być ból do tych usunietych torbieli?

Każda ingerencja może dawać dolegliwości bólowe, także nawracające, uzależnione od warunków atmosferycznych. Poza ortopedą, który Pana leczył, może warto pokazać się mądremu rehabilitantowi.