Ból między jądrami a odbytem

Dzień dobry, piszę do Państwa, gdyż jestem zaniepokojony aktualnym symptomami, które pojawiły się kilka dni temu. Nie wiem jak dokładnie mam opisać wszystkie przyczyny, ale zacznijmy od tego, że prowadzę siedzący tryb życia, lecz jest w nim trochę wysiłku fizycznego. Często również spędzam aktywnie czas na świeżym powietrzu. Od 3 dni odczuwam coś dziwnego w kroczu między odbytem a jądrami, ciężko opisać to jako ból, lecz jednak podchodzi to pod tę kategorię. Czasami nie czuję tego wcale, a czasami pojawia się nagle. Inaczej również funkcjonuje mój penis podczas erekcji, jest ona mniej silna i gdy dochodzę owe uczucie chwilowo nasila się.

Nie wiem czy to złudne odczucie, ale chyba rzadziej oddaję mocz. Odczuwam też od kilku dni stały ból w lewym pośladku między kością ogonową a biodrową. Mam 23 lata, brak problemów z nadwagą, często piję alkohol niskoprocentowy - głównie piwo. Czytałem, że często takie problemy są zakorzenione w naszej psychice, więc zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.

Witam!

Opisane objawy mogą sugerować zapalenie gruczołu krokowego (prostaty). Jest to dość częsta dolegliwość u młodych mężczyzn, często związana z siedzącym trybem życia. Aby ustalić potwierdzić lub wykluczyć przypuszczenia konieczna jest wizyta u urologa. Po badaniu fizykalnym oraz ewentualnych badaniach dodatkowych będzie możliwe ustalenie rozpoznania oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. Zachęcam do wizyty u urologa. Odpowiednie leczenie (antybiotykoterapia przez okres kilku tygodni) powinna spowodować ustąpienie dolegliwości oraz poprawę funkcji seksualnych.

Pozdrawiam serdecznie!