Ból między odbytem a jądrami – co może być przyczyną?
Witam bardzo serdecznie. Mam problem - mam 24 lata i od jakiegoś czasu odczuwam ból między jadrami a odbytem. Kiedy tam dotknę przy myciu, to odczuwam lekkie kłucie, jak siedzę, stoję - również. Byłem na USG - gruczoł krokowy ma wymiary 36,7 x 29,1 x 29,9 mm, objętość - 16,7 waga - 17,5. W nerce podwyższona echogenicznosc warstwy koronowej, w miąższu widoczne drobne zwapnienia i pozaciągana torebka, częste oddawanie moczu też mi dokucza, ale nie boli.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam.
W badaniu USG Pana gruczoł krokowy nie jest powiększony. Natomiast objawy bólowe mogą być wywołane wieloma przyczynami: od najpopularniejszych, jak infekcja dróg moczowych po zapalenie gruczołu krokowego (w USG wcale nie musi być wtedy powiększony). Proponuję udać się do urologa, który zaproponuje panel badań najwłaściwszy dla Pana dolegliwości.