Ból między prawą łopatką a kręgosłupem od 4 tygodni

czym może być spowodowany ból pomiędzy prawą łopatką a kręgosłupem oraz ból nad lewą łopatką? ból jest pulsujący i utrzymuje się od czterech tygodni. zdjęcia rtg nie wykazały nieprawidłowości w kręgosłupie.

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego mogę się jedynie domyśleć, że może to być nerwoból , ból wynikający ze zwyrodnienia stawów kręgosłupa. Bez oceny badań dodatkowych jest to jedynie moje przypuszczenie. Sugeruję wykluczyć przyczyny sercowe, a w dalszej kolejności wykonać TK klatki piersiowej.