Ból nad lewym pośladkiem po upadku z konia

Dzisiaj spadłam z konia i dość mocno uderzyłam o ziemię. W pierwszej chwili myślałam, że coś się stało, ale instruktor pomógł mi wstać, wsiadłam na konia i bol nie do konca, ale odpuscil. Potem zsiadlam i znowu zaczelo bolec. Ogólnie kiedy jestem w ruchu to jest okej, potem jesli "zastygam" to pojawia sie bol, kiedy zaczynam sie ruszac. Co robic i jak dlugo to potrwa? Ból jest umiejscowiony na tuż nad lewym pośladkiem, trochę nawet na niego nachodzi.

Możliwe silne stłuczenie okolicy krzyżowej/kości guzicznej.
Można wykonać RTG tej okolicy lub podjąć próbę leczenia przeciwbólowego, przeciwzapalnego miejscowo (Voltaren itp.)