Ból dziąsła i zgrubienie z żółtym płynem

Witam, pare tygodni temu zaczelo bolec mnie dziaslo, a potem zab. Po jakims czasie zab przestal bolec, a bol dziasla stapniowo ustapowal. Myslalem, ze problem minal ale kilka dni temu pojawila sie gulaja z widocznym zoltym plynem w srodku. Nie czuje zadnego bolu ale sie zastanawiam co to moze byc i czy moze byc to powazne? Pozdarwiam.

Być może jest to przewlekłe zapalenie, jednak konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym, dokładna diagnostyka ( jeśli to stan zapalny odzębowy, również RTG ). Dopiero wtedy będzie można wdrożyć właściwe leczenie.