Ból nóg i żylaki a nowe skierowanie do chirurga

Chciałam zapytać czy jeśli w maju 2014 byłam u chirurga na usg piersi ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, to teraz jesli bolą mnie nogi i widać żylaki (kiedyś miałam operacje) ale już wychodzą małe nowe, czy muszę mieć znów skierowanie? Czy wystarczy, że zapisze się na wizytę do chirurga, bo już kartę mam.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli zapisana jest Pani do poradni chirurgii ogólnej to nie powinno być problemu, żeby podczas jednej wizyty poruszyć te dwa problemy. Warto jednak się upewnić jaka jest organizacja poradni chirurgicznej do której zamierza się Pani udać, żeby nie doszło do przykrego zaskoczenia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski