Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból nóg po założeniu wkładki antykoncepcyjnej Mirena

witam. od miesiaca mam założoną wkładkę mirena. zaczęły mnie boleć nogi. czy możliwe jest, aby była to wina hormonu uwalnianego z wkładki? dodam, ze kiedyś brałam qlairę i musiałam przestać z powodu silnego bólu nóg.
KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Wielce Szanowna Pani ! Pani problemu nie da się rozwiązać przez internet. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy