Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból nóg po dwumiesięcznym przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, brałam tabletki antykoncepcyjne przez dwa miesiące, zaczęły mnie boleć nogi (ociężałość, szybko sie męczą, cierpną) nie przemęczam ich. Badania krwi (cholesterol, INR, T6, glukoza) wyszły w normie. Oznacza to że wszystko jest w porządku? Po dwóch miesiącach odstawiłam tabletki. Czy można nadal kontynuować branie tabletek? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Wielce Szanowna Pani ! Nie da się udzielić odpowiedzi przez internet. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy