Ból nóg w okolicy ud

Witam serdecznie od czasu do czasu odczuwam bol nóg w okolicy ud i promieniuje poniżej kolana bol ma charakter dretwienia i raz jedna noga raz druga noga ale zdaza się ze oby dwie nogi bolą nie mogę wtedy długo stać a w nocy jest najgorzej już sięgam po silne środki przeciw bolowe typu ketanol ale wiem ze to nie dobrze proszę o poradę co to może być i do jakiego lekarza się zgosic!? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do chirurga naczyniowego i wykonać USG naczyń kończyn dolnych metodą Dopplera.