Ból nogi 4 lata po złamaniu kości udowej

Moja mama zlamala kosc udowa 4 lata temu.Stan jej zdrowia nie powolil na operacje. Noga sie nie zrosla calkowicie{lekarz powiedzial ze tak jak by byla kosc pokryta mchem[, nie chodzi ale teraz ta noga zaczyna ja bardzo bolec ,przeswietlenie m-c temu nie wykazalo zmian, Co tomoze byc za przyczyna?Mama ma 80 lat.

Magdalena StusiĹska

Ból może wynikać z różnych przyczyn- być może nie boli sama kość, a staw kolanowy lub biodrowy. Najlepiej skonsultować się z ortopedą.