Ból nogi po utracie wagi i brak okresu

witam od kilku miesiecy schudłam bardzo duzo , przy wstawaniu bola mnie nogi, raz robi mi sie zimno a zaraz goraco, szybko sie denerwuje, a przy tym spoznia mi sie okres zrobilam test i jedna kreska była ciemniejsza a druga jasniejsza, niemam typowych objawow ciazy , i boli mnie brzuch ta jak na okres , czy to jest ciaza czy cos innego

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie, Proszę udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.