Utrata wagi, ból nóg i uczucie zdenerwowania i pozytywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, 6 miesięcy temu urodziłam synka, od jakiś 2 miesięcy bardO schudłam , przy wstawaniu bardzo bolą mnie nogi , jestem bardzo nerwowa , czasami robi mi sie gorąco a zaraz robi mi sie zimno, zrobiłam test i wyszedł pozytywnie , niemam objawów ciazy , tylko pobolewa mnie brzuch i jajniki jak na okres, czy to moze być ciąża czy cos innego . Proszę o pomoc bo jestem do lekarza umówiona dopiero pod koniec miesiaca a sie denerwuje.

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć ciąży. Proszę wykonać badanie beta hCG w surowicy, które potwierdzi lub wykluczy ciążę.